MASTENBROEKTOERNOOI 2020 SOFTBAL

 

Mastenbroektoernooi 2020 Softbal


Uitzendschema live streaming Softbal veld 2

 

Totaal statistieken

Play-by-Play LIVE veld 2

Play-by-Play LIVE veld 3

 

 

WEDSTRIJDSCHEMA  SOFTBAL  37e JCJ MASTENBROEKTOERNOOI
Vrijdag  3 april  2020            
Tijd W Veld Poule Wedstrijd        Uitslag  stats
19. 00 u.     1 2 A 1-2 Carrousel - Barracudas   game 1
21.00 u. 2 2 B 1-2 Tex Town Tigers - SK Joudrs   game 2
                 
Zaterdag  4 april 2020             
Tijd W Veld Poule Wedstrijd        
10.15 u.     3 3 D 2-3 Rus Star - Czech Stars   game 3
10.15 u. 4 2 C 1-2  Roef - Amsterdam Pirates   game 4
                 
12.15 u.     Officiele Opening
                 
12.30 u. 5 3 A 3-1 Terrasvogels - Carrousel   game 5
12.30 u. 6 2 B 3-1 Quick Amersfoort  -  Tex Town Tigers       game 6
14.20 u.     7 3 D 3-1 Czech Stars - Olympia Haarlem   game 7
14.30 u. 8 2 C 3-1 Duitsland - Roef   game 8
16.10 u. 9 3 B 2-3 Barracudas - Terrasvogels   game 9
16.30 u. 10 2 A 2-3 SK Joudrs - Quick Amersfoort   game 10
18.00 u. 11 3 C 2-3 Amsterdam Pirates - Duitsland   game 11
18.30 u. 12 2 D 1-2 Olympia Haarlem - RusStar   game 12
                 
17.00 – 20.00 u.       Toernooidiner        
                                                               
Zondag  5 april  2020           
Tijd   W     Veld     Plaats Wedstrijd        
 09.00 u.  13        13 2 9 t/m 12 No. 3 Poule A - No. 3 Poule B   game 13
  14 3 9 t/m 12 No. 3 Poule C  - No. 3 Poule D   game 14
                 
10.30 u. 15 2                                               5 t/m 8 No. 2 Poule A - No. 2 Poule B   game 15
  16 3 5 t/m 8 No. 2 Poule C - No. 2 Poule D   game 16
                 
12.00 u. 17 2 1 t/m 4         No. 1 Poule A -  No. 1 Poule B   game 17
  18 3 1 t/m 4          No. 1 Poule C - No. 1 Poule D   game 18 
                 
13.30 u. 19 3 11e /12epl.        Verliezer 13 - Verliezer 14    game 19 
  20 2  9e /10e pl.        Winnaar 13 - Winnaar 14   game 20 
                   
15.00 u. 21 3 7e / 8e pl. Verliezer 15 - Verliezer 16   game 21 
  22 2 5e / 6e pl. Winnaar 15 - Winnaar 16   game 22 
                 
16.30 u. 23 3 3e / 4e pl. Verliezer 17 - Verliezer 18   game 23 
  24 2 Finale Winnaar 17 - Winnaar 18   game 24 
18.00 u.     Prijsuitreiking