• Tex Town Tigers AS1 SOFTBALL zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink-ter Steege, JoséTechnische stafAssistent-Coach
    Kock, ShaneequaTechnische stafAssistent-Coach
    Kock, StanleyTechnische stafCoach
    Wenno, SarahOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Waar Wie
    Maandag17:00-19:00veld 2team
    Dinsdag 17.30-19.00 slagkooi
    Donderdag17:30-19:30veld 3team
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tex Town Tigers AS1 (SAWC1 Fastpitch Softbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kinheim AS12423012877021746
    2Tex Town Tigers AS12818282091347538
    3Gophers AS129161122261537333
    4Herons/Pirates2610115142191-4921
    5HCAW/Zuidvogels AS1296122143300-15713
    6Birds AS1264319136295-15911
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bargerink, LotteTeamspeler
    Bruining, CarleenTeamspeler
    Duiven, Kim vanTeamspeler
    Elsjan, EvelienTeamspeler
    Gering, LaureTeamspeler
    Geurtsen, NinaTeamspeler
    Hafkamp, IsaTeamspeler
    Horst, Mara van deTeamspeler
    Jaeger, LynnTeamspeler
    Norder, ChantalTeamspeler
    Verbeek, IndyTeamspeler
    Walda, ShaniaTeamspeler
    Wals, Evelien deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tex Town Tigers AS1

    Fastpitch Softbal Aspiranten

    7,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,36

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd