• Tex Town Tigers AS1 SOFTBALL zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink-ter Steege, JoséTechnische stafAssistent-Coach
    Kock, ShaneequaTechnische stafAssistent-Coach
    Kock, StanleyTechnische stafCoach
    Wenno, SarahOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Waar Wie
    Maandag17:30-19:30veld 2team
    Dinsdag 17.30-19.00 slagkooi
    Donderdag17:30-19:30veld 3team
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tex Town Tigers SB U15-1 ( 1e klasse dubbels Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BA Gophers2216061841196532
    2Herons/Pirates2015051801166430
    3Kinheim SB U15-124140102141595528
    4Tex Town Tigers SB U15-12413011198192626
    5Birds SB U15-12411013184178622
    6HCAW/Zuidvogels AS1206014117182-6512
    7Jeka SB U15-118101779210-1312

    Poulestanden Tex Town Tigers SB U15-1 ( 1e klasse dubbels vervolgcompetitie Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Birds SB U15-100000000
    2HCAW/Zuidvogels AS100000000
    3Jeka SB U15-100000000
    4Tex Town Tigers SB U15-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Avest, Jessie terTeamspeler
    Bargerink, LotteTeamspeler
    Beek, Kitty vanTeamspeler
    Duiven, Kim vanTeamspeler
    Elsjan, EvelienTeamspeler
    Jaeger, LynnTeamspeler
    Koeslag, Anne N.Teamspeler
    Norder, ChantalTeamspeler
    Tiggelaar, ZoëTeamspeler
    Verbeek, IndyTeamspeler
    Walda, ShaniaTeamspeler
    Wals, Evelien deTeamspeler
    Wens, Bibi Van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tex Town Tigers SB U15-1

    Fastpitch Softbal U15 2e deel

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd