• Tex Town Tigers AS1 SOFTBALL zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink-ter Steege, JoséTechnische stafAssistent-Coach
    Kock, ShaneequaTechnische stafAssistent-Coach
    Kock, StanleyTechnische stafCoach
    Wenno, SarahOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Waar Wie
    Maandag17:30-19:30veld 2team
    Dinsdag 17.30-19.00 slagkooi
    Donderdag17:30-19:30veld 3team
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tex Town Tigers SB U15-1 ( 1e klasse dubbels Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BA Gophers2216061841196532
    2Herons/Pirates2015051801166430
    3Kinheim SB U15-124140102141595528
    4Tex Town Tigers SB U15-12413011198192626
    5Birds SB U15-12411013184178622
    6HCAW/Zuidvogels AS1227015134196-6214
    7Jeka SB U15-120201893227-1344

    Poulestanden Tex Town Tigers SB U15-1 ( 1e klasse dubbels vervolgcompetitie Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Birds SB U15-100000000
    2HCAW/Zuidvogels AS100000000
    3Jeka SB U15-100000000
    4Tex Town Tigers SB U15-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Avest, Jessie terTeamspeler
    Bargerink, LotteTeamspeler
    Beek, Kitty vanTeamspeler
    Jaeger, LynnTeamspeler
    Savelkouls, MaudTeamspeler
    Tielemans, NikkiTeamspeler
    Tiggelaar, ZoëTeamspeler
    Verbeek, IndyTeamspeler
    Wens, Bibi Van derTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tex Town Tigers SB U15-1

    Fastpitch Softbal U15 2e deel

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd