• Tex Town Tigers SOFTBALL zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Guillot, MartijnTechnische stafCoach
    Hassink, RobTechnische stafCoach
    Heuvelman, RobertTechnische stafCoach
    Kock, StanleyTechnische stafCoach
    Oosterveld, TimOverige stafTeammanager
    Oosting-ten Thij, MarijeTechnische stafAssistent-Coach
    Smulders, RienTechnische stafCoach
    Soumeru, RobbyMedische stafFysiotherapeut
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Waar Wie
    Dinsdag17:30-19:00slagkooiteam
    Dinsdag19:00-21:00veld 2team
    Donderdag18:00-19:00slagkooiteam
    Donderdag19:00-21:00veld 2team
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tex Town Tigers (SSDTB1 Dutch National Softball League)

    PositieTeamGSGWGLVLRuns VoorRuns TegenRunsaldoPT
    1ROEF!221705158936534
    2Sparks Haarlem2217051534910434
    3Tex Town Tigers231607137815632
    4Quick Amersfoort2214081281131528
    5Olympia Haarlem2213091351062926
    6Terrasvogels23100131271131420
    7Amsterdam Pirates21201960180-1204
    8Hoofddorp Pioniers23002354217-1630
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baal, Aafje vanTeamspeler
    Brink, LisaTeamspeler
    Donkelaar, Danielle tenTeamspeler
    Elsjan, HaydenTeamspeler
    Elsjan, MartheTeamspeler
    Geurtsen, VeraTeamspeler
    Jansen, AnnemiekTeamspeler
    Kock, ShaneequaTeamspeler
    Marinus, NadineTeamspeler
    Meadows, LindseyTeamspeler
    Oosterveld, MerelTeamspeler
    Oosting, DinetTeamspeler
    Remmers, TessTeamspeler
    Siering, PiaTeamspeler
    Smid, MyrtheTeamspeler
    Vonk, BrittTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tex Town Tigers

    Dutch National Softball League

    5,96

    gemiddeld aantal
    runs voor per wedstrijd

    3,52

    gemiddeld aantal
    runs tegen per wedstrijd

    1,39

    gemiddeld aantal
    runs per wedstrijd