• Tex Town Tigers SOFTBALL zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Guillot, MartijnTechnische stafCoach
    Hassink, RobTechnische stafCoach
    Heuvelman, RobertTechnische stafCoach
    Kock, StanleyTechnische stafCoach
    Oosterveld, TimOverige stafTeammanager
    Oosting-ten Thij, MarijeTechnische stafAssistent-Coach
    Smulders, RienTechnische stafCoach
    Soumeru, RobbyMedische stafFysiotherapeut
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Waar Wie
    Dinsdag17:30-19:00slagkooiteam
    Dinsdag19:00-21:00veld 2team
    Donderdag18:00-19:00slagkooiteam
    Donderdag19:00-21:00veld 2team
  • Vrijwilligers

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 aug. 14:00Amsterdam Pirates - Tex Town TigersLoek Loevendie Ballpark
    15 aug. 16:10Amsterdam Pirates - Tex Town TigersLoek Loevendie Ballpark
    22 aug. 14:00Sparks Haarlem - Tex Town TigersNoordersportpark
    22 aug. 16:10Sparks Haarlem - Tex Town TigersNoordersportpark
    29 aug. 15:00Tex Town Tigers - ROEF!Sportpark De Kroedkotten
    29 aug. 17:10Tex Town Tigers - ROEF!Sportpark De Kroedkotten
    5 sep. 14:00Hoofddorp Pioniers - Tex Town TigersSportpark Pioniers
    5 sep. 16:10Hoofddorp Pioniers - Tex Town TigersSportpark Pioniers
    6 sep. 15:00Tex Town Tigers - TerrasvogelsSportpark De Kroedkotten
    6 sep. 17:10Tex Town Tigers - TerrasvogelsSportpark De Kroedkotten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 aug.Tex Town Tigers - Quick Amersfoort2 - 11
    8 aug.Tex Town Tigers - Quick Amersfoort6 - 2
  • Poulestanden Tex Town Tigers (SSDTB1 Dutch National Softball League)

    PositieTeamGSGWGLVLRuns VoorRuns TegenRunsaldoPT
    1Quick Amersfoort650150252510
    2ROEF!650134201410
    3Olympia Haarlem64023520158
    4Tex Town Tigers6402342868
    5Terrasvogels64023618188
    6Sparks Haarlem42022714134
    7Amsterdam Pirates60062058-380
    8Hoofddorp Pioniers80082578-530
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baal, Aafje vanTeamspeler
    Brink, LisaTeamspeler
    Donkelaar, Danielle tenTeamspeler
    Elsjan, HaydenTeamspeler
    Elsjan, MartheTeamspeler
    Geurtsen, VeraTeamspeler
    Jansen, AnnemiekTeamspeler
    Kock, ShaneequaTeamspeler
    Marinus, NadineTeamspeler
    Meadows, LindseyTeamspeler
    Oosterveld, MerelTeamspeler
    Oosting, DinetTeamspeler
    Remmers, TessTeamspeler
    Siering, PiaTeamspeler
    Smid, MyrtheTeamspeler
    Vonk, BrittTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Amsterdam Pirates

    VS

    Tex Town Tigers

    15 augustus 202014:00 uur
    Loek Loevendie Ballpark 3 - Softbal / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tex Town Tigers

    Dutch National Softball League

    5,67

    gemiddeld aantal
    runs voor per wedstrijd

    4,67

    gemiddeld aantal
    runs tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    runs per wedstrijd