Kantinediensten

Geachte leden,ouders, spelers coaches en andere TTT-supporters.

Voor alle nieuwe leden, ouders van deze nieuwe leden en andersoortige TTT- debutanten:

In dit bericht een korte route-omschrijving hoe men zich eenvoudig in kan schrijven voor een vrijwillige, maar broodnodige hand & spandienst in de TTT-Kantine.

Voor de TTT- die hards & veteranen:

Wellicht is de manier waarop men zich in kan schrijven voor een kantinedienst in de vergetelheid geraakt;  vandaar deze reminder.....Gebruik als inlognaam en wachtwoord de, in een separate mail gestuurde gegevens, en als extra tip: let op de hoofdlettergevoeligheid.

Er verschijnt een lijst met openstaande verzoeken voor de kantinediensten die we nodig hebben. Indien je meerdere diensten dit jaar wil vervullen: GRAAG!!!!!!Selecteer een dienst die je wil vervullen, en voer je naam, en- indien je wilt- een telefoonnummer en e-mailadres in. Je bent dan aangemeld als vrijwilliger voor deze dienst. Indien je je gegevens achter laat kunnen we je -indien er onverhoopt wijzigingen noodzakelijk zijn- je hiervan op de hoogte brengen.

Het openstaande rooster zal zo snel mogelijk na het bekend worden van het competitieschema up-to-date gebracht worden voor de rest van het seizoen. Vooralsnog staan alleen de eerstkomende maanden in de planning, met als hoofdattractie het Mastenbroektoernooi. We zullen via verschillende kanalen laten weten wanneer het rooster vernieuwd en up-to-date is.

Met vriendelijk groet,

Namens de kantinecommissie,

Ronald Geurtsen

Datum Aanvangsttijd Eindtijd Naam Supervisor Opmerking
za 20-04-2019 08:00 12:00 Ellie, Oma van Iza Isabella Pupillen & Aspiranten
za 20-04-2019 12:00 16:00 Ronald/Renate SB1 vs Sparks, dubbel
za 20-04-2019 15:00 Eind Jenny SB1 vs Sparks, dubbel
zo 21-04-2019 09:00 13:00 Marianne Joyce AS & AH
ma 22-04-2019 13:00 17:00 Jeroen Plaggenborg Jenny SB1 vs DSS,dubbel
ma 22-04-2019 15:00 Eind SB1 vs DSS,dubbel
vr 03-05-2019 18:00 Eind HS1 vs Birds
za 04-05-2019 08:00 12:00 Mees (vader) Engbers Joyce Pupillen & Aspiranten
za 04-05-2019 10:00 14:00 SB1 vs FE Olympia Haarlem
za 04-05-2019 14:00 Eind Kick/AH2: Yonga Liebertz - kan tot uiterlijk 18.00 uur SB1 vs FE Olympia Haarlem & JH
zo 05-05-2019 09:00 13:00 DS2
zo 05-05-2019 13:00 Eind HB1 vs Boekaniers
zo 12-05-2019 08:00 12:00 Olga SteenPetra Striiker Aspiranten
zo 12-05-2019 12:30 Eind Arianne Doornbos HB1 vs Schiedam
vr 17-05-2019 18:00 Eind HS1 vs Red Lions
za 18-05-2019 08:00 12:00 Jeanette Langenberg Beeball & Pupillen
za 18-05-2019 12:00 Eind stefanie renardus Pupillen & junioren HB
zo 19-05-2019 13:00 Eind HB1 vs Alphians
za 25-05-2019 08:00 12:00 Mieke Elsjan Pupillen & Aspiranten
za 25-05-2019 12:00 16:00 Loredana Amato Pupillen & Aspiranten
zo 26-05-2019 09:00 13:00 Marianne DS2 & AH, evt uitloop tot 14:00
do 30-05-2019 10:00 14:00 AS
do 30-05-2019 13:00 17:00 SB1 vs Hoofddorp Pioneers
do 30-05-2019 15:00 19:00 SB1 vs Hoofddorp Pioneers
do 30-05-2019 19:00 Eind DS & HS2
vr 31-05-2019 18:00 Eind HS1 vs Hoofddorp Pioneers
za 01-06-2019 08:00 12:00 Daniella vd Horst Pupillen & Aspiranten
za 01-06-2019 13:00 17:00 SB1 vs Twins & AH
za 01-06-2019 15:00 Eind SB1 vs Twins
zo 02-06-2019 08:00 12:00 Petra Strijker AS2??
zo 02-06-2019 13:00 17:00 HB1 vs Pirates
zo 02-06-2019 16:00 Eind SB1 vs TTH
za 08-06-2019 08:30 12:00 PH2
za 15-06-2019 08:00 12:00 Loredana Amato Pupillen & Aspiranten
za 15-06-2019 12:00 16:00 Geert Memelink JH1
za 15-06-2019 13:00 17:00 Esther Wessels SB1 vs Terrasvogels
za 15-06-2019 15:00 Eind SB1 vs Terrasvogels
zo 16-06-2019 10:00 14:00 Janine Swaak AH1 vs Jeka AH1
za 22-06-2019 08:30 13:30 Loredana Amato Joyce Pupillen & Aspiranten, evt uitloop naar 14:30
zo 23-06-2019 08:00 12:00 Bedrijventoernooi & DS2
zo 23-06-2019 10:00 14:00 Bedrijventoernooi
zo 23-06-2019 12:00 16:00 Bedrijventoernooi
zo 23-06-2019 13:00 18:00 Renata Eckers HB1 vs Domstad Dodgers
zo 23-06-2019 14:00 18:00 Bedrijventoernooi
za 29-06-2019 09:00 12:30 Didi Porceddu PH2
zo 30-06-2019 09:00 13:00 Marten Bruining/Petra Strijker reserve AS2
za 06-07-2019 09:00 Eind Loredana Amato Joyce Pupillen & Aspiranten, eind rondom 13.30
za 06-07-2019 10:00 14:00 Lorena Montoya Pupillen & Aspiranten
zo 07-07-2019 09:00 13:00 DS2
zo 07-07-2019 13:00 Eind HB1 vs JEKA
za 13-07-2019 13:00 17:00 SB1 vs Roef
za 13-07-2019 15:00 Eind Magda SB1 vs Roef
zo 14-07-2019 09:00 13:00 Olga Steen AS & DS2
zo 25-08-2019 12:00 16:00 Petra & /of Allard Strijker AS2??
za 31-08-2019 08:00 12:00 Bas Oude Luttikhuis Joyce Aspiranten
zo 01-09-2019 08:00 12:00 Jeroen Norder
za 07-09-2019 08:00 12:00 Bas Oude Luttikhuis Joyce Aspiranten